^Powrót na górę

logo

 

Talent i zaangażowanie uczniów zgłobickich  w tegorocznych konkursach plastycznych został dostrzeżony i nagrodzony STYPENDIUM WÓJTA GMINY TARNÓW. W poprzednim roku była to Julia Duraczyńska a w tym roku szkolnym otrzymała stypendium Kinga Zaprzałka. Uczennica brała  udział i otrzymała nagrody w : XV Małopolskim Konkursie Plastycznym „Mój szczęśliwy dzień” - 3 miejsce, VII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Dzieckiem być...” - wyróżnienie, Międzyszkolnym  Konkursie Plastycznym „Dogadajmy się! Budujemy mosty porozumienia” - wyróżnienie, Powiatowym Konkursie Plastycznym „Nie wypalaj suchych traw!” -laureat czy Małopolskim Konkursie Plastycznym WOPR pt. „Bezpiecznie z wodą i przyrodą”.  Bardzo nas cieszy fakt, że uczniowie rozwijają i prezentują swoje talenty w naszej szkole w Zgłobicach. Życzymy dalszego rozwoju artystycznego. 
Gratulujemy !
 
Nauczyciel plastyki: Agnieszka Zając

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1435579
Dzisiaj603
Wszystkich odwiedzin1435579
Teraz ogląda nas 6

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach