Wsparcie Psychologiczno - Pedagogiczne - ogłoszenie

Rodzice! Uczniowie !

Wychowawcy!Nauczyciele!

WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE-PEDAGOGICZNE

Z powodu trudnych sytuacji związanych z pandemią Powiatowa Poradnia Psychologiczno -Pedagogiczna w Tarnowie ul. Krzyska 17, z której pomocy korzystamy oferuje wsparcie i zaprasza do kontaktu !

Nauczanie na odległość, lekcje on line, prace domowe to trudny czas zarówno dla nauczycieli, uczniów i ich rodziców. Stwarza to wiele różnorodnych problemów.

Dzieci i młodzież nierzadko odczuwają stres i frustrację.

W związku z tym, mając na uwadze troskę o zdrowie i bezpieczeństwo uczniów, rodziców i nauczycieli specjaliści realizują swoje zadania zdalnie w postaci porad telefonicznych oraz poprzez pocztę elektroniczną i tradycyjną proponując różne formy pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Pracownicy Poradni są do Państwa dyspozycji

Informacje z PPPP

W związku z zagrożeniem epidemicznym zawiesza się działalność dydaktyczną, terapeutyczną i diagnostyczną Poradni od dnia 14 kwietnia 2020 r. do 24 kwietnia 2020 r.

W tym czasie wszystkie zaplanowane wcześniej badania diagnostyczne
oraz zajęcia terapeutyczne i psychoedukacyjne  realizowane
w bezpośrednim kontakcie zostają odwołane.

Pracownicy Poradni podejmą pracę zdalną za pośrednictwem telefonu,
poczty tradycyjnej i elektronicznej.

Jednocześnie informujemy, że jesteśmy dla Państwa dostępni

w godzinach  8:00 do 12:00

oraz pod numerami telefonów:

PPPP w Tarnowie: 14 627 29 59

Filia w Tuchowie: 14 652 64 94

Filia w Wojniczu: 14 650 11 31

Filia w Żabnie: 14 645 69 36

oraz adresami mailowymi:

Szczegóły dostępne na stronie : pppptarnow.pl

oraz w zakładce PPPP - COVID-19

tel.146272959