Dodatkowe zajęcia na ścianie wspinaczkowej - zapisy ruszają !

Kategoria: Aktualności Opublikowano: czwartek, 15 lipiec 2021 adminwww

Z radością informujemy o kontynuacji naszej współpracy z B. Lab Bouldering Laboratory – centrum wspinaczkowym, którego twórcą jest medalista Mistrzostw Świata Tomasz Oleksy.

Ogłaszamy nabór na rok szkolny 2021/2022 na zajęcia dodatkowe na ścianie wspinaczkowej !

Podstawowe informacje:

• Wyjazd na zajęcia po skończonych lekcjach od 12:30 (dostosowany zostanie podział godzin)
  • Częstotliwość zajęć – 1 raz w tygodniu
  • Zajęcia prowadzą instruktorzy i nauczyciele wf
  • Cena – 7/8 zł – w zależności od ilości chętnych – resztę kosztów pokrywa UKS Spartakus z dotacji Ministerstwa Sportu
  • Zapisy do 15 sierpnia u p. Michała Powroźnika - kontakt przez e-dziennik
  • Ilość miejsc ograniczona !

W ubiegłym roku szkolnym mimo wszelkich trudności wykorzystaliśmy niemal 350 wejść, a udział w zajęciach wzięło łącznie 46 uczniów !

Dla przypomnienia opis i galeria zdjęć z naszej wizyty w B. Labie pod linkiem -> kliknij

Wszelkie informacje na temat centrum wspinaczkowego znajdziecie Państwo na facebooku - https://www.facebook.com/byoleksy/?epa=SEARCH_BOX