SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „BEZPIECZNE WAKACJE”

Kategoria: Aktualności Opublikowano: wtorek, 20 czerwiec 2023 adminwww

W dniu 14 CZERWCA 2023 roku, powołana komisja oceniła prace w SZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM „BEZPIECZNE WAKACJE”

Konkurs polegał na przygotowaniu plakatu o bezpieczeństwie w okresie wakacyjnym. Prace miały poruszać dowolnie wybraną tematykę bezpieczeństwa dzieci i młodzieży min. na terenach wiejskich, na/przy obszarach wodnych (basen, morze, jezioro, rzeka), na terenach leśnych (biwaki, obozy, wycieczki rowerowe).

Cele akcji: Kształtowanie świadomego przestrzegania zasad bezpieczeństwa podczas wakacji. Promocja zasad bezpiecznego spędzania czasu wolnego. Rozwijanie umiejętności plastycznych wśród dzieci i młodzieży.

Przy ocenie prac, powołana komisja zwracała uwagę na:

• umiejętność doboru tematu pracy,
  • walory artystyczne,
  • pomysłowość, nowatorstwo,
  • staranność wykonania.

Skład Komisji: N. Stolarz, K. Kobylarz

WYNIKI:

I miejsce: Maria Paździoch kl 4b, Huber Tadel kl. 4a

II miejsce: Daria Hashytska kl. 3b

III miejsce: Eryk Rygiel kl. 4a

Wręczenie nagród nastąpi na najbliższej akademii.

Wszystkim dziękujemy za udział i zaangażowanie w przygotowanie wyjątkowych plakatów.

Gratulujemy nagrodzonym !

Szkolny organizator: Natalia Stolarz