^Powrót na górę

logo

MÓJ SŁOWNIK OBRAZKOWY

My picture dictionary – Mein Bilderwörterbuch

W listopadzie w naszej szkole odbył się konkurs plastyczno-językowy „Mój Angielsko-Niemiecki Słowniczek Obrazkowy”, który miał na celu wzbudzanie zainteresowania językiem niemieckim i angielskim, utrwalenie i poszerzenie ogólnego zakresu słownictwa oraz rozwijanie umiejętności plastycznych. Uczestnicy klas 4-6 wykonali słowniki obrazkowe w języku niemiecko-angielskim o tematyce „Owoce i warzywa – Obst und Gemüse – Fruit and vegetables”. Uczniowie wykazali się dużą wyobraźnią, prace były bardzo różnorodne i pomysłowe.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

M. Mucha

J. Czernia

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1188133
Dzisiaj885
Wszystkich odwiedzin1188133
Teraz ogląda nas 76

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach