^Powrót na górę

logo

Od października nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do ogólnopolskiego programu wsparcia systemu żywienia dzieci „Żółty talerz” uruchomionego przez Kulczyk Fundation oraz Polski Czerwony Krzyż. W związku z tym 60 uczniów zapisanych na świetlicę do końca roku szkolnego będzie otrzymywało bezpłatny posiłek. W ramach tego programu dzieci otrzymają bardziej urozmaicone posiłki. Dzieci częściej będą spożywały owoce, warzywa oraz produkty mleczne. Środki pieniężne przeznaczone będą na poprawę jakości oraz kaloryczności przygotowywanych posiłków.

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1416253
Dzisiaj348
Wszystkich odwiedzin1416253
Teraz ogląda nas 16

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach