^Powrót na górę

logo


 Powszechnie wiadomo, iż dzieci charakteryzuje naturalna ciekawość tego co je otacza. Najlepszym sposobem zaspokojenia naturalnej ciekawości dziecka są eksperymenty o charakterze badawczym. Stanowią one podstawę wielokierunkowego rozwoju.  Rozwijając umiejętność krytycznego myślenia, myślenia przyczynowo - skutkowego, porównywania i uogólniania, przyczyniają się do rozszerzenia horyzontów myślowych uczniów. I chociaż niektóre eksperymenty wydają się trudne, bo związane z dziedzinami, takimi jak fizyka lub chemia, to dają okazję do odkrywania i zgłębiania fascynującego świata przyrody i techniki.

Takimi eksperymentami zainteresowali się uczniowie klasy I i II B na zajęciach „Łatwe i tanie eksperymentowanie”.

L. Żurowska

 Fotogaleria -  kliknij

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

910247
Dzisiaj896
Wszystkich odwiedzin910247
Teraz ogląda nas 11

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach