Link do elektronicznego dziennika w fazie testów.

Rodziców prosimy o kontakt z wychowawcą.celem zalogowania się - należy podać własny adres e-mail.

Szczegółowa instrukcja dla rodziców:

Sekretarka lub wychowawca (np. na wywiadówce) przekaże Ci adres dziennika elektronicznego, https://uonetplus.vulcan.net.pl/gminatarnow. Wpisz go w przeglądarce. Wyświetli się powitalna strona systemu.

Kliknij link „Załóż konto”, a następnie wpisz adres e-mail, który podałeś wychowawcy.
Zaznacz opcję "Nie jestem robotem", a następnie kliknij przycisk "Wyślij wiadomość". Jeśli po kliknięciu opcji "Nie jestem robotem" rozwinie się okienko weryfikacji, wykonaj polecane czynności (np. przepisz kod z obrazka) i kliknij przycisk "Zweryfikuj".

Zapoznaj się z treścią komunikatu wyświetlonego na stronie "Podsumowanie operacji".
Sprawdź skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytaj wiadomość i kliknij link podany w treści, aby nadać hasło.
W oknie "Aktywacja konta" w polach "Nowe hasło" oraz "Powtórz nowe hasło" wprowadź swoje hasło, stosując się do podpowiadanych wymagań. Zaznacz opcję "Nie jestem robotem" i kliknij przycisk "Ustaw nowe hasło".

Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając z adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła.