^Powrót na górę

logo

Poznaję świat słowami - czyli nauka poprzez zabawę z wykorzystaniem kart edukacyjnych na lekcjach j.polskiego.
 
     Karty edukacyjne (Wydawnictwa "nowa era") są doskonałym narzędziem umożliwiającym przeprowadzanie ciekawych gier aktywizujących na lekcjach j.polskiego i zajęciach pozalekcyjnych. To idealny sposób na utrwalanie wiadomości i stymulowanie rozwoju uczniów poprzez intelektualną rozrywkę oraz  grupową czy samodzielną zabawę. Pakiet zawiera kilka tematycznych zestawów (Lektury.Przysłowia.Przydatne słowa. Środki stylistyczne.Ortografia.) Pozwalają one zorganizować różnorodne, atrakcyjne gry i zabawy edukacyjne, dzięki którym uczniowie utrwalają znajomość lektur, systematyzują wiadomości dotyczące zagadnień językowych i ortograficznych, wzbogacają słownictwo oraz w praktyczny sposób ćwiczą rozpoznawanie środków stylistycznych w utworach literackich. Karty są atrakcyjne dla uczniów, ponieważ przyciągają uwagę sugestywnymi, często humorystycznymi rysunkami i posiadają przystępne wyjaśnienia. Szczególnie przydatne okazały się podczas przygotowań klasy 6a do pisania sprawdzianu na zakończenie edukacji w szkole podstawowej, nudne powtórki zamieniliśmy na naukę poprzez zabawę.
Elżbieta Szczerba

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1038347
Dzisiaj300
Wszystkich odwiedzin1038347
Teraz ogląda nas 28

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach