Urodziła się w Tuchowie, lecz od dziecka mieszkała w Zgłobicach. Ukończyła Szkołę Podstawową w Zgłobicach. Wraz ze szkołami dziennymi – podstawową, Gimnazjum
i Liceum pierwszym uczęszczała do Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. I.J. Paderewskiego
w Tarnowie. Gra na skrzypcach, altówce i fortepianie. Interesowała się jednocześnie recytowaniem wierszy oraz podstawami aktorstwa, zdobywała nagrody podczas konkursów recytatorskich, brała udział w wystawianym w tarnowskim teatrze spektaklu „Najwyższy czas”. Ukończyła Dwuletnie Studium Aktorsko- Telewizyjne „SPOT” w Krakowie, dzięki któremu występowała na krakowskich scenach w spektaklach oraz z piosenką poetycką.
W 2005 roku zdobyła dyplom magistra sztuki na krakowskiej Akademii Muzycznej w klasie altówki prof. Janusza Pisarskiego. Studia podyplomowe kontynuowała w Holandii oraz
w wiedeńskim Uniwersytecie Muzyki i Sztuk Teatralnych w klasie prof. Johanessa Meissla. Założycielka, managerka i altowiolistka w kwartecie smyczkowym Airis Quartet, który działa od 2007 roku i ma na swoim koncie nagrody tj. II miejsce oraz Nagrodę Przyjaźni podczas Międzynarodowego Konkursu Muzyki Współczesnej w Krakowie (2009,2010). Początkiem grudnia 2011 roku kwartet otrzymał Wyróżnienie na I Międzynarodowym Konkursie Kwartetów Smyczkowych w Radomiu. W kolejnych latach zdobywał wyróżnienia podczas konkursów w Polsce i za granicą. Wraz z zespołem studiowała w prestiżowej Europejskiej Akademii Muzyki Kameralnej. Kształciła się u najwybitniejszych profesorów i kwartetów smyczkowych na świecie m.in. Hatto Bayerle, Apollon Musagete Quartet, Kwartet Śląski, Fine Arts Quartet, Royal String Quartet, Peter Buck (Melos Quartet). Współpracuje
z licznymi kompozytorami m.in. z Krzysztofem Pendereckim oraz z twórcami młodego pokolenia wykonując z zespołem ich dzieła podczas festiwali w kraju i za granicą (Łukasz Pieprzyk, Krzysztof K. Janczak, Michał Papara).
Wraz z zespołem współpracuje z innymi artystami tj. klarnecista niemiecki Daniel Bollinger, z którym koncertuje w Niemczech, Amadrum Trio z którym rozpoczęła projekt DUOMO IGNITION występując np. podczas Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Nagrała muzykę do filmu polsko- francuskiej produkcji „Śladami Marie Curie – Skłodowskiej” w reż. Krzysztofa Rogulskiego. Na stałe współpracuje z tarnowskim chórem katedralnym Puelle Orantes koncertując w całej Polsce. Nagrała liczne płyty dla Akademii Muzycznej, chóru katedralnego oraz Daddy’s Cach bluesową płytę w Miami (USA). Koncertuje z licznymi orkiestrami m.in. w Filharmonii Krakowskiej, Gorzowskiej, Capelli Cracoviensis, Orkiestrą Akademii Beethovenowskej, NOSPR-em w Katowicach, Tarnowską Orkiestrą Kameralną, Przemyską Orkeistrą Kameralną.