^Powrót na górę

logo

DODATKOWE ZAJĘCIA (ZADANIA) NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

NAZWISKO I IMIĘ NAUCZYCIELA

ZADANIE

ZADANIE

ZADANIE

ZADANIE

M. Barwacz - Smoła

Pogotowie matematyczne piątek 13:15 - 14:04

Zajęcia dodatkowe
z matematyki

 piątek 14:05 - 14:55

 

 

Ks. A. Bezak

"Klub znawców biblii"

Klub liturgiczny

 

 

A. Chrzanowska

Wspomaganie  - Martyna K.

Wspomaganie Daniel R.

Szkolny Klub Turystyki Pieszej

 

K. Cygan

Teatrzyk - rodzice

wolontariat

 

 

J. Czernia

Z językiem angielskim za pan brat - czwartek 8:50 - 9:35

English Club -

 piątek 7:10 - 7:55

 

 

E. Dziedzic - Florek

Logopedia dodatkowe zajęcia -

czwartek 12:30 - 13:15

Logopedia dodatkowe zajęcia -

poniedziałek 12:30 - 13:15

Zajęcia wyrównawcze/gazetka szkolna -

poniedziałek 14:05:14:55

Logopedia dodatkowe zajęcia -

środa 14:10- 14:55

J. Grajewska

Komunikacja po angielsku - piątek 13:20 - 14:05

 

 

 

J. Kędzior - Wypasek

Akademia logicznego myślenia - wtorek 11:30 - 12:15

Zajęcia wyrównawcze - czwartek 8:50- 9:35

 

 

B. Lech

Akademia przyrody - środa 13:15 - 14:05

Akademia przyrody - czwartek 8:50 - 9:35

 

 

B. Łaśko

Zajęcia na pływalni - czwartek 7:20 - 9:30

Szkolny Klub rowerowy

UKS Spartakus

Poczet sztandarowy

B. Międzybrodzka-Parcianko

Zajęcia wyrównawcze -

czwartek 8:00 - 8:45

czwartek 8:50- 9:35

Zajęcia dodatkowe z matematyki "Matemacik" - wtorek 13:20 - 14:05

 

 

M. Mucha

"Z językiem niemieckim na ty" - piątek 7:10 - 8:00

Dodatkowe zajęcia 

- piątek 13:20 - 14:05

 

 

A. Niedojadło

Zajęcia rytmiczno - taneczne

z szarfą

 poniedziałek 1-3, 12:30-13:15

Zajęcia rytmiczno - taneczne

z szarfą

poniedziałek 4-7, 14:10-14:55

Kolorowe programowanie 1a - wtorek 11:30 - 12:15

Zajęcia na pływalni - środa 11:30 - 13:40

M. Powroźnik

Gimnastyka korekcyjna – wtorek 12:30-13:00,
środa 7:20-7:50

Zajęcia na pływalni - czwartek 7:20 - 9:30

Zajęcia na pływalni - środa 11:30 - 13:40

 

E. Szczerba

Klub ludzi myślących/zdw -

czwartek 8:50 - 9:35

Świetlica szkolna - piątek 12:15 - 13:15

 

 

M. Śliwa

Zajęcia na pływalni - czwartek 7:20 - 9:30

 

 

 

B. Świderska

Zajęcia wyrównawcze -

czwartek 8:00 - 8:45

Bajkoterapia - poniedziałek - 11:30 - 12:15

Łatwe i tanie eksperymentowanie - czwartek 8:50 - 9:35

Szkolny Klub Turystyki Pieszej

K. Tadel

Zespół wokalny - czwartek 8:00 - 8:45

 

 

 

B. Widomski

Programowanie

 - czwartek 8:50 - 9:35

Programowanie

- piątek 13:20 - 14:05

 

 

B. Wilusz - Jana

Zajęcia wyrównawcze -

czwartek 12:30 -14:05

Zajęcia na pływalni środa 11:30 - 13:40

 

 

A. Zając

Akademia plastyczna -

"AkCent" kl. 4-7 - poniedziałek 12:15 - 13:00

Warsztaty plastyczne "Plastuś"

poniedziałek 11:15 - 12:15

Dekoracje w szkole

 

L. Żurowska

Zajęcia wyrównawcze -

czwartek 8:00 - 8:45

Łatwe i tanie eksperymentowanie - czwartek 8:50 - 9:35

 

 

 

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

872584
Dzisiaj664
Wszystkich odwiedzin872584
Teraz ogląda nas 95

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach