^Powrót na górę

logo

RODZAJ ZAJĘĆ

 

TERMIN

 

PROWADZĄCY

"Akademia logicznego myślenia"

Kl. 1-3

Poniedziałek 12:30 - 13:15

J. Kędzior - Wypasek

"Akademia Przyrody"

Kl. 4-6

Poniedziałek 13:20 - 14:05

B. Lech

"Matemacik"

Kl. 4-6

Poniedziałek 12:30 - 13:15

B. Międzybrodzka - Parcianko

Warsztaty plastyczne "Plastuś"

Kl. 1-3

Poniedziałek 12:30 - 13:15

A. Zając

Klub plastyka "akCent"

Kl. 4-6

Poniedziałek 13:20 - 14:05

A. Zając

"Akademia Przyrody"

Kl. 4-6

Wtorek 13:20 - 14:05

B. Lech

"Klub rachunkowy"

Kl. 4-6

Wtorek 13:20 - 14:05

B. Międzybrodzka - Parcianko

"Z angielskim za pan brat"

Kl. 4-6

Wtorek 13:20 - 14:05

J. Czernia

"Łatwe i tanie eksperymentowanie"

Kl. 1-3

Wtorek 11:30 - 12:30 (co drugi)

L. Żurowska, B. Świderska

"Zajęcia rytmiczne z szarfą"

Kl. 1-3

Wtorek 11:30 - 12:15 (co drugi)

A. Niedojadło

Koło misyjne

Kl. 1-3

Wtorek 12:30 - 13:15

Ks. R. Maślak

"Fiku miku na fleciku"

Kl. 1-3

Wtorek 12:30 - 13:15

K. Tadel

Warsztaty plastyczne "Plastuś"

Kl. 1-3

Wtorek 11:30 - 12:15

A. Zając

Zajęcia w sali doświadczania świata

Kl. 1-3

Środa godz. 12.30 - 13.15

A. Niedojadło

"Czytamy, czytamy"

Kl. 1-3

Środa 11:30 - 12:15

M. Śliwa

Zespół wokalny

Kl. 4-6

Środa 13:20 - 14:05

K. Tadel

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze "Radzę sobie coraz lepiej"

kl. 4-6

Środa 13:20 - 14:05

E. Szczerba

Zajęcia na pływalni

Kl. 2-6

Czwartek 7:20 - 9:15

B. Łaśko, A. Niedojadło

Klub plastyka "akCent"

Kl. 4-6

Czwartek 14:55 - 15:40

A. Zając

Zajęcia teatralne

Kl. 4-6

Czwartek 8:50 - 9:35

E. Szczerba

Pogotowie matematyczne

Kl. 4-6

Czwartek 8:00 - 9:35

M. Barwacz - Smoła

"Akademia przyrody"

Kl. 4-6

Czwartek 8:50 - 9:35

B. Lech

"Klub rachunkowy"

Kl. 4-6

Czwartek 8:00 - 9:35

B. Międzybrodzka - Parcianko

"Akademia językowa" j. niemiecki

Kl. 4-6

Piątek 7:15 - 8:00

M. Mucha

"Klub bystrej główki"

Kl. 1-3

Piątek 11:30 - 12:15

B. Wilusz - Jana

"Bajkoterapia"

Kl. 1-3

Piątek 11:30 - 12:15

B. Świderska

"Scratch" - zajęcia informatyczne

Kl. 3-6

Piątek 12:30 - 13:15

B. Widomski

 

Lp

 

Imię i nazwisko nauczyciela

 

 

Termin i godzina

 

1

Magdalena Barwacz-Smoła

Pierwszy piątek miesiąca 9:40 - 10:25

2

Alina Chrzanowska

Na bieżąco (stały kontakt z rodzicami)

3

Maria Chodacka – Ciasnocha

Pierwszy czwartek miesiąca 10:30 - 11:00

4

Katarzyna Cygan

Ostatni poniedziałek miesiąca 15:00 - 15:30

5

Edyta Dziedzic-Florek

Każdy czwartek miesiąca 8:00 - 8:45

6

Ks. Robert Maślak

Pierwsza środa miesiąca 8:50 - 9:35

7

Janina Kędzior-Wypasek

Pierwsza środa miesiąca 10:30 - 11:15

8

Barbara Lech

Pierwszy wtorek miesiąca 8:00 - 8:45

9

Bartosz Łaśko

Pierwsza środa miesiąca 11:30 - 12:45

10

Barbara Międzybrodzka-Parcianko

Pierwszy wtorek miesiąca 14:10 - 15:00

11

Magdalena Mucha

Pierwszy wtorek miesiąca 13:00 - 13:30

12

Anna Niedojadło

Na bieżąco (stały kontakt z rodzicami)

13

Elżbieta Szczerba

Pierwszy czwartek miesiąca 10:30 - 11:15

14

Bernadeta Świderska

Pierwszy czwartek miesiąca 11:30 - 12:15

15

Krystyna Tadel

Każdy czwartek miesiąca 12:30 - 13:15

16

Bogusław Widomski

Pierwszy poniedziałek miesiąca 13:25 - 14:00

17

Beata Wilusz-Jana

Pierwszy wtorek miesiąca 10:30 - 11:15

18

Agnieszka Zając

Pierwszy czwartek miesiąca 9:40 - 11:15

19

Lucyna Żurowska

Ostatni poniedziałek miesiąca 12:15 - 13:00

20

Małgorzata Śliwa

Pierwszy poniedziałek miesiąca 14:30 - 15:00

21

Joanna Czernia

Pierwszy czwartek miesiąca 11:30 - 12:15

Klasy 0-3:

 

15.09.2016   zebranie                       1630

24.11.2016   zebranie i konsultacje    1630

26.01.2017   zebranie i konsultacje    1630       

20.04.2017   zebranie i konsultacje    1630

05.06.2017   zebranie i konsultacje    1630

Klasy 4-6:        

 

15.09.2016   zebranie                       1730

24.11.2016   zebranie i konsultacje    1730

26.01.2017   zebranie i konsultacje    1730       

20.04.2017   zebranie i konsultacje    1730

05.06.2017   zebranie i konsultacje    1730

Ubezpieczenie

Uczniowie PSP w Zgłobicach są ubezpieczeni  w AXA na kwotę 15000 zł. przy składce rocznej 30 zł. Numer polisy: 92101439.

 Sekretariat

P. Beata Figiel – st. referent

Poniedziałek – Piątek     730 – 1530

Świetlica szkolna

Poniedziałek – Piątek    630 – 1530

Stołówka szkolna

Cena obiadów 3.40 zł.

Wpłaty należy dokonać do 10 każdego miesiąca
u P. intendent Aliny Mendel w gabinecie nr 18.

Przerwy obiadowe:   1115 – 1130

                                      1215 – 1230

Godziny pracy Pedagoga Szkolnego:

Poniedziałek 10.30 - 15.00
Wtorek              9.00 - 13.30
Środa                7.15 - 14.30
Czwartek          7.15 - 14.30
Piątek               7.15 - 11.15

Zespół nauczycieli

  • P. mgr Ewa Sojat                                 Dyrektor
  • P. mgr Barbara Międzybrodzka-Parcianko Z-ca  Dyrektora   /matematyka/   
  • P. mgr Lucyna Żurowska                     wych. kl. 1
  • P. mgr Janina Kędzior-Wypasek        wych. kl. 2a
  • P. mgr Bernadeta Świderska              wych. kl. 2b
  • P. mgr Małgorzata Śliwa                       wych. kl. 3a
  • P. mgr Beata Wilusz-Jana                    wych. kl. 3b
  • P. mgr Magdalena Barwacz-Smoła    wych. kl. 4a /matematyka/  
  • P. mgr Elżbieta Szczerba /j. polski/      wych. kl. 4b
  • P. mgr Agnieszka Zając /plastyka/       wych. kl. 5a
  • P. mgr  Magdalena Mucha /j. niemiecki/      wych. kl. 5b
    /biblioteka/
  • P. mgr Barbara Lech  /przyroda/             wych. kl. 6
  • P. mgr Krystyna Tadel /muzyka/historia/
  • P. mgr Maria Chodacka-Ciasnocha  /j. angielski/             
  • P. mgr Joanna Czernia /j. angielski/
  • P. mgr Alina Chrzanowska /pedagog wspomagający/        
  • P. mgr Edyta Dziedzic-Florek /j. polski /biblioteka/
  • P. mgr Katarzyna Cygan /pedagog szkolny/
  • P. mgr Anna Niedojadło /wych. fizyczne/rewalidacja/
  • Ks. mgr Robert Maślak /religia/
  • P. mgr Bogusław Widomski /informatyka/technika//ZRS/
  • P. mgr Bartosz Łaśko /wych. fizyczne/
  • P. mgr Marian Sojat /wych. do życia w rodzinie/

Rozkład dzwonków

  1. Lekcja   8.00   -  8.45
  2. Lekcja   8.50 –   9.35
  3. Lekcja   9.40 – 10.25
  4. Lekcja 10.30 – 11.15
  5. Lekcja 11.30 – 12.15
  6. Lekcja 12.30 – 13.15
  7. Lekcja 13.20 – 14.05
  8. Lekcja 14.10 – 14.55
  9. Lekcja 15.00 – 15.45 

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

872582
Dzisiaj662
Wszystkich odwiedzin872582
Teraz ogląda nas 29

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach