^Powrót na górę

logo

Rowerami na "marcinkę".
  Korzystając ze słonecznej pogody, Szkolny Klub Rowerowy "Szprycha" 14 października zorganizował  jesienny rajd. Trasa prowadziła nas do Zawady, na szczyt góry św. Marcina. Jeden z przystanków podczas naszego rajdu miał miejsce przy ruinach zamku Tarnowskich, skąd jest piękny widok na panoramę Tarnowa. Szczyt góry został zdobyty po przejechaniu kilku kilometrów, które ze względu na dużą różnicę wzniesień, wydawały się bardzo długie... Będąc na górze, zapoznaliśmy się z historią zabytkowego kościółka św. Marcina z XVw. a później to już... tylko z górki. Kilka minut po godz. 13 wszyscy uczestnicy wyprawy cało i zdrowo wrócili do Zgłobic. Już dziś zapraszamy na kolejne wycieczki.
 Bartosz Łaśko
 
5 załączników

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1221783
Dzisiaj1064
Wszystkich odwiedzin1221783
Teraz ogląda nas 89

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach