Rowerami na "marcinkę".
  Korzystając ze słonecznej pogody, Szkolny Klub Rowerowy "Szprycha" 14 października zorganizował  jesienny rajd. Trasa prowadziła nas do Zawady, na szczyt góry św. Marcina. Jeden z przystanków podczas naszego rajdu miał miejsce przy ruinach zamku Tarnowskich, skąd jest piękny widok na panoramę Tarnowa. Szczyt góry został zdobyty po przejechaniu kilku kilometrów, które ze względu na dużą różnicę wzniesień, wydawały się bardzo długie... Będąc na górze, zapoznaliśmy się z historią zabytkowego kościółka św. Marcina z XVw. a później to już... tylko z górki. Kilka minut po godz. 13 wszyscy uczestnicy wyprawy cało i zdrowo wrócili do Zgłobic. Już dziś zapraszamy na kolejne wycieczki.
 Bartosz Łaśko

5 załączników