^Powrót na górę

logo

Akcja Przyjazna Przerwa

W dniu 21 października spotkaliśmy się na apelu aby wspólnie podjąć walkę z hałasem w naszej szkole. Uczniowie przygotowali transparenty, piktogramy,  recytowali wiersze, przedstawiali scenki – wszyscy są zgodni co do tego, że hałas przeszkadza. Tym spotkaniem rozpoczęliśmy realizację projektu „Przyjazna przerwa”, który ma na celu wprowadzenie działań,  które doprowadzą do ograniczenia poziomu hałasu w szkole.

Szkolny Zespół Promocji Zdrowia.

Fotorelacja

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1379316
Dzisiaj240
Wszystkich odwiedzin1379316
Teraz ogląda nas 173

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach