^Powrót na górę

logo

W dniu 11 stycznia odbyło się kolejne spotkanie profilaktyczne z ratownikiem medycznym Michałem Potępą. Pogadanka dotyczyła m.in. spożywania napojów energetycznych - uczniowie dowiedzieli się jakie składniki zawierają - czy są bezpieczne dla zdrowia i czy można się od nich uzależnić.Kolejny temat tego spotkania to e - papierosy – mity i prawda na temat ich wpływu na organizm. Prowadzący spotkanie przestrzegał też naszych uczniów jak niebezpieczne mogą być na pozór niewinne zabawy tzw. chalange - podbijające obecnie internet. Szereg przykładów wziętych z życia nastolatków pomogło uzmysłowić słuchaczom czym może skończyć się podejmowanie niebezpiecznych wyzwań. Życzymy naszym uczniom, aby dokonywali mądrych wyborów.

B. Lech

Foto

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1176184
Dzisiaj279
Wszystkich odwiedzin1176184
Teraz ogląda nas 44

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach