W dniu 11 stycznia odbyło się kolejne spotkanie profilaktyczne z ratownikiem medycznym Michałem Potępą. Pogadanka dotyczyła m.in. spożywania napojów energetycznych - uczniowie dowiedzieli się jakie składniki zawierają - czy są bezpieczne dla zdrowia i czy można się od nich uzależnić.Kolejny temat tego spotkania to e - papierosy – mity i prawda na temat ich wpływu na organizm. Prowadzący spotkanie przestrzegał też naszych uczniów jak niebezpieczne mogą być na pozór niewinne zabawy tzw. chalange - podbijające obecnie internet. Szereg przykładów wziętych z życia nastolatków pomogło uzmysłowić słuchaczom czym może skończyć się podejmowanie niebezpiecznych wyzwań. Życzymy naszym uczniom, aby dokonywali mądrych wyborów.

B. Lech

Foto