^Powrót na górę

logo

 

Uczniowie klas 4 i 5 brali udział w dniu 23.03.2017 roku w pogadance przeprowadzonej przez pracowników KRUS. Celem spotkania było upowszechnianie wiedzy o zasadach BHP w gospodarstwie rolnym najmłodszych mieszkańców wsi. Temat spotkania był też wprowadzeniem naszych uczniów do udziału w konkursie plastycznym. W roku 2017 Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego organizuje VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci, który przebiega pod hasłem "BEZPIECZNIE NA WSI TO PODSTAWA - ŚRODKI CHEMICZNE TO NIE ZABAWA".

A. Zając

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1176184
Dzisiaj279
Wszystkich odwiedzin1176184
Teraz ogląda nas 13

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach