W dniu 14 czerwca uczniowie naszej szkoły mieli okazję spotkać się z dietetykiem Poradni Dietetycznej Razem Po Zdrowie Panią mgr Aleksandrą Zaczkiewicz. Dzieci w dwóch grupach wiekowych wysłuchały ciekawego wykładu połączonego z prezentacją multimedialną na temat zasad prawidłowego odżywiania. Prowadząca zwróciła szczególną uwagę na błędy w naszej diecie, które prowadzą do nadwagi i otyłości a także do wielu chorób. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się jak ważną rolę odgrywa dobrze skomponowany posiłek a zwłaszcza  śniadanie które ma nam dostarczyć odpowiednią porcję energii na początek dnia. Dzieci otrzymały wskazówki w jaki sposób zamieniać „złe składniki” na zdrowe zamienniki. Okazało się, że odbiorcy spotkania mieli do Pani Oli wiele pytań na które uzyskali fachową odpowiedź.

Spotkanie odbyło się w ramach realizacji programu Szkoły Promującej Zdrowie.

B.Lech

14 czerwca „Dzień Pustych Klas”

Głównym celem tej inicjatywy jest sprawić, aby klasy były puste. By tego dnia lekcje odbyły się poza budynkiem szkoły. Wszystko po to, aby promować edukację terenową – prawdopodobnie najbardziej uszczęśliwiającą formę edukacji na świecie. Uczniowie klas 1b, 2a i 7b wzięli aktywny udział w konkursach i zabawach zorganizowanych przez MORD w Tarnowie w ramach Dni Otwartych. Przed wakacjami dzieci przypomniały sobie podstawowe zasady bezpiecznego i aktywnego odpoczynku. Wyjazd uczniów na Dni Otwarte MORDu zasponsorowała Radna Gminy Tarnów Pani Katarzyna Biel. Dziękujemy.

Wychowawcy

Więcej zdjęć w galerii - kliknij

Dnia 15 czerwca 2019 r. w naszej szkole odbył się pierwszy Bal Absolwentów naszej szkoły. Nauczyciele i uczniowie spędzili czas w miłej atmosferze. Wszyscy bawili się znakomicie, ten wieczór pozostanie w naszej pamięci na zawsze.

Dziękujemy wszystkim za przybycie.

Klasa VIII.

11 czerwca w naszej szkole gościliśmy Naszych Kochanych Rodziców. Dzień Rodziny był okazją do wysłuchania wspaniałego koncertu przygotowanego przez uczniów klas 1-3 pt "Wyśpiewać miłość chcę"

Więcej zdjęć w galerii - kliknij

Uroczysta Msza Święta na zakończenie roku szkolnego odbędzie się w środę 19 czerwca o godzinie 8:00. Bezpośrednio po Mszy Świętej odbędzie się Akademia na sali gimnastycznej (ok. 9:00).